Ліфт без дна

Ліфт без дна

Фрактальне дерево

Фрактальне дерево

Ілюзія пальця у повітрі

Ілюзія пальця у повітрі

20 канадських доларів - 1

20 канадських доларів - 1

Головна arrow Персоналії
29.02.2020

Орхідея
Орхідея "Голуб"
Черепи
Черепи
Орхідея-качечка
Орхідея-качечка
Орхідея-тигр
Орхідея-тигр
Веселий інопланетянин
Веселий інопланетянин

zemprivat - работы по выносу границ земельного участка : звоните уже +38 (067) 506 49 75 . Корецька Ірина - приватний судовий виконавець Київ : koretska-legal.com
Олег Шупляк Надрукувати
13.11.2011
Олег ШуплякНедавно наткнувся в інтернеті на шедевральні роботи українського художника Олега Шупляка. Його картини мене вразили, їх можна порівняти тільки з картинами Сальвадора Далі (деякі з них перевершують Далі). Приємно, що в більшості своїх картин з подвійним змістом він зображає українських митців, процеси, що відбувались в Україні, сюжети з творів українських письменників.
 
Курт Веннер Надрукувати
03.03.2009
Курт ВеннерКурт Веннер народився в Енн Арборі, штат Мічиган. Художник відомий своєю монументальним і вуличним живописом крейдою з використанням проекції, яку називають анаморфозом (детальніше про анаморфні зображення. Британський художник Джуліан Бівер також займається анаморфним живописом).
Курт Веннер створив свою першу роботу у віці 16 років, а уже в 17 років вирішив присвятити своє життя живопису. Курт відвідував Школу Дизайну в Род-Айленді і Коледж Дизайну Будинку Мистецтв. Працював художником-ілюстратором в NASA, де створював концептуальні зображення майбутніх космічних проектів і позаземних ландшафтів. В 1982 р. Курт покинув NASA, продав все своє майно і відправився в Італію вивчати мистецтво. Проживаючи в Римі, Веннер вивчав сучасну і класичну скульптуру в музеях міста і країни.
 
Джуліан Бівер Надрукувати
03.03.2009
Джуліан Бівер - британський художник, що творить свої шедеврі на тротуарі. Один з найвідоміших "вуличних художників". Джуліан Бівер займається рисунками на асфальті уже більше 10 років. Його роботи можна знайти на вулицях Австралії, Бельгії, Великобританії, Голландії, Німеччини, США, Франції. Художню освіту Бівер отримав в Англії. Техніка, за допомогою якої він виконує свої картини розроблена ним самим.
Роботи Джуліана Бівера можна глянути в нашій галереї
Як Джуліан Бівер створює свої шедеври можна глянути тут
 
Едгар Мюллер Надрукувати
01.03.2009
Едгар МюллерЕдгар Мюллер - народився 10.07.1968 в Мюльгеймі / Рур (Німеччина). Виріс в сільській родині в містечку Штраелене на заході Німеччини. Уже в ранні роки проявляється його талант. Він вчиться в гімназії у сусідньому місті, в якій вже 25 років кожний рік проходять всесвітні змагання вуличних художників.
 
Жос де Мей Надрукувати
28.11.2008
ос де МейЖос де Мей (Jos de Mey) народився в 1928 році в Бельгії. Навчався в Королівській Академії Образотворчих Мистецтв у Генті (Бельгія), а потім протягом 39 років навчав студентів дизайну інтер'єрів.
З 1968 року, залишивши викладання, він повністю сконцентрував свою увагу на малюванні. Перші його роботи, ще в період викладання, були засновані на використанні різних математичних законів і послідовностей, таких як ряд Фібоначчі й золотий перетин, але з 1976 року він з особливою виразністю став використовувати обман зору, поряд з точним відтворенням матеріалів і ефекту світла й тіні.
 
Роб Гонсалес Надрукувати
30.10.2008
Роб Гонсалес (Rob Gonsalves) — канадський художник, працює в жанрі магічного реализму. Він бачить світ зі своєї дивної точки зору, його незвичайна реальність ілюзорна і чимось нагадує неможливі фігури Моріса Ешера, хоча на перший погляд все зовсім банально. Відірватись, не подивившись все до кінця, неможливо - що ще він придумав, де захований "секрет" - неможливість наступної картини, в який моменти перетинаються лінії реальності ?
 
Сандро дель Прете Надрукувати
23.10.2008
Сандро дель ПретеСандро дель Пре (Sandro del Prete) народився в Берні (Швейцарія) в 1937 році. Він відвідував школу у Фріібурзі, закінчивши яку, отримав диплом по комерційних дисциплінах. Малювання було його улюбленим хобі з дитячих років, і він спеціально відправився у Флоренцію вчитися в Художній Академії.
 
Оскар Реутерсвард Надрукувати
12.10.2008
reutersvardОскар Реутерсвард (Oscar Reutersvärd)(29.11.15 - 02.02.02) народився в 1915 році в Стокгольмі (Швеція). Його називають "батьком неможливої фігури". Шведський художник, що спеціалізувався в зображенні неможливих фігур, тобто таких, які можна зобразити (враховауючи поруження перспективи при представленні тривимірного простору на папері), але неможливо створити Навчався малюванню під керівництвом російського емігранта професора Академії мистецтв в Санкт-Петербурзі Михайла Каца.
 
Моріс Корнеліс Ешер Надрукувати
27.09.2008
Моріс Корнеліс ЕшерМоріс Корнеліс Ешер народився 17 червня 1898 р. в місті Леувардене, адміністративному центрі нідерландської провінції Фрісландія, у родині інженера. В 1903 року родина переїхала в Арнем, де хлопчик якийсь час вчився столярній справі й музиці. З 1912 по 1918 роки Моріс вчився в середній школі. Хоча з раннього віку він проявляв здатності до малювання, його успіхи в школі були досить посередніми.
 
Іштван Орос Надрукувати
25.09.2008
Іштван Ороc (уг. Orosz István, 24 жовтня 1951, Кечкемет, Угорщина) — угорський художник-графік і художник-мультиплікатор. Професійну освіту одержав в Університеті Мистецтв у Будапешті. Після закінчення в 1975 році він працював у театрі, як сценограф, декоратор і актор, а також захопився мистецтвом анімації. Пізніше, коли його інтереси перемістилися в область прикладної графіки, він почав робити театральні-, виставкові- й кіноплакати.
 
Вільгельм Вундт Надрукувати
07.09.2008
Вільгельм Вундт народився в містечку Некрау недалеко від Манхейма і був сином лютеранського пастора. Закінчив школу в 1851 р. і до 1856 р. навчався в Тюбінгенському, Берлінському і Гейдельберзькому університетах. На останньому році навчання в Гейдельберзі Вундт був практично на межі смерті від серйозного захворювання. Після одержання диплома по медицині в Гейдельберзі, Вундт короткий час вчиться в Йогана Мюллера і незабаром стає співробітником Університеті - асистентом видатного фізика й фізіолога Германа фон Гельмгольца, с 1858 по 1864 рр. У цей час він пише роботу "Статті по теорії почуттєвого сприйняття" (1858-62). Також у Гейдельберзі Вундт одружується.
 
Герман Ебінгауз Надрукувати
07.09.2008
Герман Еббінгауз (Ebbinghaus), 24.1.1850, Бармен, — 26.2.1909, Галле - німецький психолог, представник асоціативної психології. Професор університетів Бреслау (1894-1905) і Галле(1905-1909), організатор журналу "Zeitschrift für Psychologie und Physiologie der Sinnesorgane", який об'єднував психологів, що не належали до школи Вундта.
 
Едвард Тітченер Надрукувати
06.09.2008
Эдвард Брэдфорд Титченер (Edward Bradford Titchener) (11.01.1867, Чичестер, Великобритания — 03.08.1927, Ітака, штат Нью-Йорк, США) - англо-американський психолог-експериментатор, один із творців теорії структуралізму (напрямок сучасноъ філософської думки і інтелектуального руху, для якої характерні прагнення до розкриття моделей, що лежать в основі соціальних і культурних явищ, учень В.Вундта.
 
Поггендорф Йоганн Хрістіан Надрукувати
02.09.2008
Хрістіан Йоганн Поггендорф Хрістіан Йоганн Поггендорф (Роggendorff) (29.12.1796, Гамбург, — 24.1.1877, Берлин) - німецький фізик, з 1834 р. доктор філософії і екстраординарний професора Берлінського університету, з 1839 - член Берлінської академії наук, з 1844 р. - професор медицини.
 
Сальвадор Далі Надрукувати
02.09.2008
Сальвадор ДаліСальвадор Далі - відомий іспанський художник сюрреаліст. Народився 11 травня 1904 року в родині дона Сальвадора Далі-і-Кусі і доньї Феліпи Доменеч. Дитинство Далі пройшло в Каталонії, на північному сході Іспанії, наймальовничішому куточку земної кулі. Ще у ранньому дитинстві судячи з поведінки і пристрастей маленького Сальвадора можна було відзначити його нестримну енергію та ексцентричність характеру. Часті вередування й істерики приводили батька Далі в гнів, але мати, навпаки, всіляко намагалася догодити улюбленому синові. Вона прощала йому навіть найогидніші витівки. Як наслідок, батько став для сина втіленням зла, а мати - символом добра.
 
Акіоші Кітаока Надрукувати
01.09.2008
Акіоші Кітаока - професор психології в університеті (Ritsumeikan) в Токіо. Всесвітньовідомий своїми багаточисленними ілюзіями руху. Багато його ілюзій ви зможете переглянути в розділі галереї - ілюзіїі руху. На цій сторінці всі рисунки Кітаоки.
 
Адальберт Еймс Надрукувати
08.08.2008
На жаль, я не знайшов жодної інформації про Адальберта Еймса в інтернеті. Знайшов тільки те, що він був офтальмологом і займався анізоконією - хворобою, при якій у людини в різних очах формуються зорові образи різного розміру. Це призвело до вивченню ним суб'єктивних складових сприйняття глибини.