Джуліан Бівер працює 56

Джуліан Бівер працює 56

Felice Varini - 117

Felice Varini - 117

Felice Varini - 19

Felice Varini - 19

Невільничий ринок зі зникаючим бюстом Вольтера

Невільничий ринок зі зника...

Головна arrow Персоналії arrow Курт Веннер
25.02.2020

Орхідея
Орхідея "Голуб"
Черепи
Черепи
Орхідея-качечка
Орхідея-качечка
Орхідея-тигр
Орхідея-тигр
Веселий інопланетянин
Веселий інопланетянин

Работа рабочий на производство рекламы днепр.
Курт Веннер Надрукувати
03.03.2009
Курт ВеннерКурт Веннер народився в Енн Арборі, штат Мічиган. Художник відомий своєю монументальним і вуличним живописом крейдою з використанням проекції, яку називають анаморфозом (детальніше про анаморфні зображення. Британський художник Джуліан Бівер також займається анаморфним живописом).
Курт Веннер створив свою першу роботу у віці 16 років, а уже в 17 років вирішив присвятити своє життя живопису. Курт відвідував Школу Дизайну в Род-Айленді і Коледж Дизайну Будинку Мистецтв. Працював художником-ілюстратором в NASA, де створював концептуальні зображення майбутніх космічних проектів і позаземних ландшафтів. В 1982 р. Курт покинув NASA, продав все своє майно і відправився в Італію вивчати мистецтво. Проживаючи в Римі, Веннер вивчав сучасну і класичну скульптуру в музеях міста і країни. Роботи Веннера привернули увагу засобів масової інформації у всьому світі. В Італії, Німеччині, Франції, Швейцарії, США, Мексиці виходили газетні і журнальні статті. Його роботи показувались по телебаченні телекомпанією «American Broadcasting Company» (ABC) в програмах «World News Saturday», «Good Morning America». Програми про його твори пропонувались для перегляду пасажирам рейсів великих авіакомпаній «Pan American World Airways» (Pan Am) і «Trans World Airlines» (TWA).
Було знято про нього і його роботи документальний фільм «Masterpieces in Chalk» (Шедеври крейдою) самою National Geographic. В 1987 р. він займає перше місце в номінації образотворчого мистецтва на Нью-Йоркському кінофестивалі. Документальний фільм про його роботи в Італії був показаний в Швейцарії і Німеччині.
Курт Веннер брав участь в рекламній компанії горілки Absolut, в якій також брали участь відомі діячі мистецтва (художники,скульптори). Його вклад полягав у створенні реклами для друкованих засобів. Реклама одержала назву Absolut Wenner і вперше з'явилась у журналах и впервые появилась в журналах у вересні 1996 року. Компанія Absolut Vodka записала процес створення робіт Веннера для своєї телевізійної реклами.
Роботи Курта Веннера можна переглянути в галереї нашого сайту.
Офіційний сайт Курта Веннера
 
< Попередня   Наступна >