Джуліан Бівер працює 23

Джуліан Бівер працює 23

Палац ілюзій

Палац ілюзій

Дивні сидіння

Дивні сидіння

Смужки

Смужки

Головна arrow Персоналії arrow Курт Веннер
20.08.2018

Орхідея
Орхідея "Голуб"
Черепи
Черепи
Орхідея-качечка
Орхідея-качечка
Орхідея-тигр
Орхідея-тигр
Веселий інопланетянин
Веселий інопланетянин

Что такое двусторонний скотч.
Курт Веннер Надрукувати
03.03.2009
Курт ВеннерКурт Веннер народився в Енн Арборі, штат Мічиган. Художник відомий своєю монументальним і вуличним живописом крейдою з використанням проекції, яку називають анаморфозом (детальніше про анаморфні зображення. Британський художник Джуліан Бівер також займається анаморфним живописом).
Курт Веннер створив свою першу роботу у віці 16 років, а уже в 17 років вирішив присвятити своє життя живопису. Курт відвідував Школу Дизайну в Род-Айленді і Коледж Дизайну Будинку Мистецтв. Працював художником-ілюстратором в NASA, де створював концептуальні зображення майбутніх космічних проектів і позаземних ландшафтів. В 1982 р. Курт покинув NASA, продав все своє майно і відправився в Італію вивчати мистецтво. Проживаючи в Римі, Веннер вивчав сучасну і класичну скульптуру в музеях міста і країни. Роботи Веннера привернули увагу засобів масової інформації у всьому світі. В Італії, Німеччині, Франції, Швейцарії, США, Мексиці виходили газетні і журнальні статті. Його роботи показувались по телебаченні телекомпанією «American Broadcasting Company» (ABC) в програмах «World News Saturday», «Good Morning America». Програми про його твори пропонувались для перегляду пасажирам рейсів великих авіакомпаній «Pan American World Airways» (Pan Am) і «Trans World Airlines» (TWA).
Було знято про нього і його роботи документальний фільм «Masterpieces in Chalk» (Шедеври крейдою) самою National Geographic. В 1987 р. він займає перше місце в номінації образотворчого мистецтва на Нью-Йоркському кінофестивалі. Документальний фільм про його роботи в Італії був показаний в Швейцарії і Німеччині.
Курт Веннер брав участь в рекламній компанії горілки Absolut, в якій також брали участь відомі діячі мистецтва (художники,скульптори). Його вклад полягав у створенні реклами для друкованих засобів. Реклама одержала назву Absolut Wenner і вперше з'явилась у журналах и впервые появилась в журналах у вересні 1996 року. Компанія Absolut Vodka записала процес створення робіт Веннера для своєї телевізійної реклами.
Роботи Курта Веннера можна переглянути в галереї нашого сайту.
Офіційний сайт Курта Веннера
 
< Попередня   Наступна >