Льодовиковий період - 6

Льодовиковий період - 6

Підйом і спуск

Підйом і спуск

Джуліан Бівер - 38

Джуліан Бівер - 38

Неможливий механізм

Неможливий механізм

Головна arrow Статті arrow Стереографічні зображення
27.02.2020

Орхідея
Орхідея "Голуб"
Черепи
Черепи
Орхідея-качечка
Орхідея-качечка
Орхідея-тигр
Орхідея-тигр
Веселий інопланетянин
Веселий інопланетянин

Стереографічні зображення Надрукувати
28.09.2008
Щоб побачити заховане об'ємне зображення, потрібно сфокусувати погляд на уявній точці за картинкою. Якщо у Вас немає досвіду розглядання стереограм, це може виявитися досить важким завданням. Правда, у деяких людей, очевидно, є якась схильність до розфокусування й це вдається їм дуже скоро. Якщо ж ви не належите до таких людей, то вам допоможе терпіння, терпіння й ще раз терпіння. Багато людей впевнені, що якщо вони не побачили нічого цікавого в стереограмі, подивившись на неї хвилину або дві, то їм це не дане природою. Це не так. При достатній наполегливості успіх гарантований.
Можливо, певні труднощі виникають від незнання того, як у принципі виглядає сховане об'ємне зображення. Люди з розвитою фантазією запросто можуть побачити у химерній комбінації візерунка на стереограмі все, що завгодно. Я називаю це ефектом кінської голови. Те, що ви повинні побачити, виглядає приблизно так: картинка віддаляється від вас, і над нею висить об'ємний об'єкт, ніби склеєний з паперу з таким же візерунком як на самій стереограмі.
Розглядання стереограм надзвичайно корисно для очних м'язів, тому це захоплююче заняття називають спортом для очей. Під час декількох перших занять зі стереограмами Ви можете відчути втому, але це служить лише доказом ефективності подібного роду вправ - точно так само після відвідування тренажерного залу болять м'яза в нетренованої людини. Можливе проведення різних конкурсів - наприклад публікація стереограм все зростаючої складності ( при збільшенні стереобази побачити сховане зображення вдається тільки при відповідному тренуванні).
Правило розглядання. Дивіться крізь стереограму, на уявлювану точку за нею, з відстані 15-20 см. протягом однієї-двох хвилин. Можливо, об'ємне зображення спочатку буде нерізким, але після декількох вправ воно безсумнівно стане абсолютно виразним.
 
< Попередня   Наступна >