Наднові

Наднові

Старигани, чи співаючі мексиканці

Старигани, чи співаючі мек...

Японський виклик

Японський виклик

Асфальтний рисунок 16

Асфальтний рисунок 16

Головна arrow Персоналії arrow Сандро дель Прете
19.07.2018

Орхідея
Орхідея "Голуб"
Черепи
Черепи
Орхідея-качечка
Орхідея-качечка
Орхідея-тигр
Орхідея-тигр
Веселий інопланетянин
Веселий інопланетянин

Сандро дель Прете Надрукувати
23.10.2008
Сандро дель ПретеСандро дель Пре (Sandro del Prete) народився в Берні (Швейцарія) в 1937 році. Він відвідував школу у Фріібурзі, закінчивши яку, отримав диплом по комерційних дисциплінах. Малювання було його улюбленим хобі з дитячих років, і він спеціально відправився у Флоренцію вчитися в Художній Академії.
По закінченню академії, він зайнявся бізнесом, а трохи пізніше одружився. Його дружина Іоланта народила йому двох синів, а також завжди підтримувала чоловіка в його художніх починаннях. Під впливом Іоланти, а також багатьох людей, яких художник зустрічав за багато років, Сандро дель Пре сформував новий термін у мистецтві. Розбудовуючи свій власний стиль, Сандро дель Пре винайшов новий термін "иллюзоризм" ("Illusorism"), який має на увазі процес вистави оптичних обманів при створенні картини.
Ці оптичні обмани фактично є ілюзіями в широкому змісті цього слова. Ілюзорний ефект иллюзоризмів ґрунтується на навмиснім уведенні глядача в оману подібно ілюзіоністам і фокусникам. Але вони засновані на зовсім іншому принципі. Навмисна вистава "помилкової" перспективи в іграх світла й тіні, інтерпретація якої можлива в декількох варіантах, може бути використана для створення таких иллюзоризмів.
Сандро дель Пре намагався створювати свої роботи гранично деталізованими й реалістичними. Намагаючись досягти своєї мети він створював картини, у яких границя між реальністю й вигадкою розмита й не має певних обрисів.
 
< Попередня   Наступна >