Оскар Реутерсвард - 65

Оскар Реутерсвард - 65

Поцілунок

Поцілунок

Aakash Nihalani - 8

Aakash Nihalani - 8

Смірнофф - 1

Смірнофф - 1

Головна arrow Персоналії arrow Сандро дель Прете
25.01.2020

Орхідея
Орхідея "Голуб"
Черепи
Черепи
Орхідея-качечка
Орхідея-качечка
Орхідея-тигр
Орхідея-тигр
Веселий інопланетянин
Веселий інопланетянин

Сандро дель Прете Надрукувати
23.10.2008
Сандро дель ПретеСандро дель Пре (Sandro del Prete) народився в Берні (Швейцарія) в 1937 році. Він відвідував школу у Фріібурзі, закінчивши яку, отримав диплом по комерційних дисциплінах. Малювання було його улюбленим хобі з дитячих років, і він спеціально відправився у Флоренцію вчитися в Художній Академії.
По закінченню академії, він зайнявся бізнесом, а трохи пізніше одружився. Його дружина Іоланта народила йому двох синів, а також завжди підтримувала чоловіка в його художніх починаннях. Під впливом Іоланти, а також багатьох людей, яких художник зустрічав за багато років, Сандро дель Пре сформував новий термін у мистецтві. Розбудовуючи свій власний стиль, Сандро дель Пре винайшов новий термін "иллюзоризм" ("Illusorism"), який має на увазі процес вистави оптичних обманів при створенні картини.
Ці оптичні обмани фактично є ілюзіями в широкому змісті цього слова. Ілюзорний ефект иллюзоризмів ґрунтується на навмиснім уведенні глядача в оману подібно ілюзіоністам і фокусникам. Але вони засновані на зовсім іншому принципі. Навмисна вистава "помилкової" перспективи в іграх світла й тіні, інтерпретація якої можлива в декількох варіантах, може бути використана для створення таких иллюзоризмів.
Сандро дель Пре намагався створювати свої роботи гранично деталізованими й реалістичними. Намагаючись досягти своєї мети він створював картини, у яких границя між реальністю й вигадкою розмита й не має певних обрисів.
 
< Попередня   Наступна >