Асфальтний рисунок 12

Асфальтний рисунок 12

Бублик

Бублик

Череп чи дівчата

Череп чи дівчата

Джуліан Бівер працює 28

Джуліан Бівер працює 28

Головна arrow Статті arrow Неможливий трикутник
19.07.2018

Орхідея
Орхідея "Голуб"
Черепи
Черепи
Орхідея-качечка
Орхідея-качечка
Орхідея-тигр
Орхідея-тигр
Веселий інопланетянин
Веселий інопланетянин

Неможливий трикутник Надрукувати
25.11.2008
В 1934 році Оскар Реутерсвард (Oscar Reutersvard) створив перший неможливий трикутник, складений із серії кубиків.
Хоча багато художників створювали неможливі фігури, саме Реутерсвард відкрив новий світ фантазій. З тих пір Реутерсвард створив тисячі неможливих фігур. Сьогодні він відомий як "батько неможливих фігур". В 1980 році Шведський уряд вирішив розмістити неможливий трикутник Реутерсварда на поштових марках, які випускалися з 1982 року приблизно два роки. В 1954 році Роджер Пенроуз (Roger Penrose) після лекції голландського графіка М. К. Ешера відкрив заново неможливий трикутник і нарисував його в більш звичній формі. На відміну від трикутника Реутерсварда, трикутник Пенроуза намальований з використанням лінійної (а не паралельної, як у Реутерсварда) перспективи, що надає йому більшої неможливості. Він опублікував свій трикутник в 1958 році в Британському журналі психології в співавторстві зі своїм батьком Лайонелом Пенроузом (Lionel Penrose).
В 1954 році Ешером ще не були створені його знамениті гравюри "Водоспад" ("Waterfall"), "Підйом і спуск" ("Ascending and Descending") і "Бельведер" ("Belvedere").
Потрібно врахувати, що Роджер Пенроуз не був знайомим з роботами Реутерсварда, Піранесі (Piranesi) і ін. В 1961 році М. К. Ешер під враженням неможливого трикутника, намальованого Пенроузом (Пенроузи відіслали копію статті Ешеру) створив знамениту літографію "Водоспад" ("Waterfall").
Із цього часу неможливий трикутник з'являється величезну кількість раз у різних роботах. Завдяки своїй популярності багато вважають, що неможливий трикутник дійсно неможливий, хоча сьогодні доведено, що багато з неможливих фігур насправді можливі. – Неможливі фігури в реальному світі.
Перекладено з рос. мови з http://imp-world-r.narod.ru
 
< Попередня   Наступна >