Ілюзія перспективи

Ілюзія перспективи

Aakash Nihalani - 1

Aakash Nihalani - 1

Оскар Реутерсвард - 94

Оскар Реутерсвард - 94

Закохані чи троянда

Закохані чи троянда

Головна arrow Статті arrow Неможливі сходи
27.02.2020

Орхідея
Орхідея "Голуб"
Черепи
Черепи
Орхідея-качечка
Орхідея-качечка
Орхідея-тигр
Орхідея-тигр
Веселий інопланетянин
Веселий інопланетянин

Попробуй игровые слоты Amatic на https://slothaus.pro/ . новый подход позволяет на этом сайте купить аттестат недорого и использовать его на свое усмотрение
Неможливі сходи Надрукувати
27.11.2008
Модель неможливих сходів розробив Лайонел Пенроуз (Lionel Penrose). Неможливі сходи були першим неможливим об'єктом, який М.К. Ешер використовував у своїй творчості в картині "Сходження й спуск" ("Ascending and Descending").
Хоча Ешер і Лайонер і Роджер Пенроузи зробили цю ілюзію відомою, вона була відкрита за кілька років до них шведським художником Оскаром Реутерсвардом (Oscar Reutersvard). Але ні Пенроузи, ні Ешер не були знайомі з роботами Реутерсварда. Розглянемо більш детально неможливі сходи (мал. нижче). Якщо рухатися по сходах за годинниковою стрілкою, то ми будемо постійно підніматися, а якщо будемо рухатися проти годинникової стрілки, то – спускатися. Хоча може здатися, що така конструкція неможлива в реальному світі, насправді ( як і багато з неможливих фігур) неможливі сходи можна представити у вигляді реальної моделі. Секрет тут криється в тому, що в реальній моделі неможливих сходів повинен бути розрив у районі правого кута (на малюнку), якого в даному випадку не видно (точка огляду вибирається спеціально таким чином, щоб сховати цей розрив).
Перекладено з рос. мови з http://imp-world-r.narod.ru
 
< Попередня   Наступна >